Usługi

Strony internetowe

Kompleksowe, indywidualne strony internetowe, których główną cechą jest responsywna grafika. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych o system WordPress, który jest bardzo prosty w obsłudze.

Dowiedz się więcej

Kodowanie z plików PSD

Jeżeli posiadasz projekt graficzny swojej strony internetowej, sklepu internetowego lub szablonu aukcji, zakodujemy go 1:1 zgodnie z projektem. Kodujemy szablony WordPress, Prestashop, Joomla!, strony html/css bez systemu CMS.

Dowiedz się więcej

Migracja do Prestashop

Dzięki nam, bez względu na to czy korzystasz z OSCommerce, Zen Cart, OpenCart, Magento, możesz bez problemu zamienić swoje oprogramowanie e-commerce na PrestaShop.

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

Nowoczesne sklepy internetowe, których responsywna grafika jest przygotowana pod kątem danej działalności Klienta. Od kilku lat specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych opartych o system Prestashop.

Dowiedz się więcej

Przenoszenie stron na nowy serwer

Czasami z różnych powodów trzeba zmienić serwer, na którym znajdują są pliki naszych stron i sklepów internetowych. Nasi Klienci mają gwarancję udanego transferu plików i konfiguracji domen.

Dowiedz się więcej

Szablony aukcji

Nowoczesne, profesjonalne, idealnie wpasowujące się w tematykę sprzedawanego przedmiotu, przez co zwiększające zyski Klientów. Takie są nasze szablony aukcji. W zależności od pakietu Klient otrzymuje jeden lub kilka szablonów.

Dowiedz się więcej

Aktualizacje / Modernizacje

Jeśli potrzebujesz zaktualizować swoją stroną internetową opartą na WordPressie, lub sklep Prestashop to świetnie trafiłeś. Dokonujemy zmian również na stronach html/css oraz szablonach aukcji.

Dowiedz się więcej

Zapisz się do newslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi usługami i promocjami!

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).