O nas

Firma Rainbow Multimedia rozpoczęła działalność w 2011 roku. Jednakże posiadamy już 12 lat doświadczenia, które zdobywaliśmy jako freelancerzy, pracujący przy rozmaitych projektach. Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, cały czas rozwijamy swoje umiejętności, bowiem rynek cały czas rozwija się, przybywa nowych technologii.

Jesteśmy grupą młodych, zgranych osób, potrafiących współpracować ze sobą. Naszymi priorytetami są: zadowolenie Klienta oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Nasza oferta

Strony internetowe

Kompleksowe, indywidualne strony internetowe, których główną cechą jest responsywna grafika. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych o system WordPress, który jest bardzo prosty w obsłudze.

Dowiedz się więcej

Kodowanie z plików PSD

Jeżeli posiadasz projekt graficzny swojej strony internetowej, sklepu internetowego lub szablonu aukcji, zakodujemy go 1:1 zgodnie z projektem. Kodujemy szablony WordPress, Prestashop, Joomla!, strony html/css bez systemu CMS.

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

Nowoczesne sklepy internetowe, których responsywna grafika jest przygotowana pod kątem danej działalności Klienta. Od kilku lat specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych opartych o system Prestashop.

Dowiedz się więcej

Przenoszenie stron na nowy serwer

Czasami z różnych powodów trzeba zmienić serwer, na którym znajdują są pliki naszych stron i sklepów internetowych. Nasi Klienci mają gwarancję udanego transferu plików i konfiguracji domen.

Dowiedz się więcej

Szablony aukcji

Nowoczesne, profesjonalne, idealnie wpasowujące się w tematykę sprzedawanego przedmiotu, przez co zwiększające zyski Klientów. Takie są nasze szablony aukcji. W zależności od pakietu Klient otrzymuje jeden lub kilka szablonów.

Dowiedz się więcej

Aktualizacje / Modernizacje

Jeśli potrzebujesz zaktualizować swoją stroną internetową opartą na WordPressie, lub sklep Prestashop to świetnie trafiłeś. Dokonujemy zmian również na stronach html/css oraz szablonach aukcji.

Dowiedz się więcej

Zapisz się do newslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi usługami i promocjami!

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).